Три інклюзивні центри Києва отримали сенсорне крісло, яке полегшує роботу психолога з дітьми

14:34 04.02

Інклюзивно-ресурсні центри Шевченківського, Дарницького та Голосіївського районів отримали гойдалки-кокони для психологічного розвантаження дітей з розладами аутичного спектру.

Три інклюзивні центри Києва отримали сенсорне крісло, яке полегшує роботу психолога з дітьми

Таке оновлення стало можливим за підтримки голови постійної Комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко. 

Один з таких Центрів працює вже понад 3 роки у Шевченківському районі столиці. За цей час більше 6 000 дітей отримали психологічну консультацію, лише торік було проведено понад 1000 занять. Нині ж там з’явилось інклюзивне крісло, яке допомагає діткам амортизуватися та відчути себе у безпеці.

Розвиток інклюзивної освіти та турбота про дітей з особливими освітніми потребами завжди будуть серед моїх пріоритетів. Сьогодні в Києві функціонує лише 10 інклюзивно-ресурсних центрів, хоча на кількість дитячого населення столиці, має бути створено більше 40 таких центрів. », – зауважила Марина Порошенко.

Відвідування таких закладів є важливим етапом у соціалізації дітей з особливими освітніми потребами. Саме тому, за словами Марини Порошенко, окрім підтримки вже існуючих закладів, ведеться активна робота з Департаментом освіти КМДА щодо створення нових ІРЦ та забезпечення всіх дітей якісними психолого-педагогічними та корекційно-розвитковими послугами.

 

А тим часом у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району продовжуються ремонтні роботи, що збільшать потужність закладу. Розширення Центру дасть змогу покрити потребу району практично повністю.

Читайте також: Реконструкції бути. Марина Порошенко відвідала Центр реабілітації дітей та молоді на Подолі

Великий Київ у Google News

підписатися