Реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю збираються розширяти. Що вже зроблено (ФОТО)

Автор: Микита Мухомор
18:45 03.02

У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району продовжуються ремонтні роботи, що збільшать потужність закладу. Це унікальний заклад, який надає послуги денного перебування для дітей та дорослих осіб з інвалідністю. Розширення Центру дасть змогу покрити потребу району практично повністю.

Реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю збираються розширяти. Що вже зроблено (ФОТО)

Про це заявила заступниця голови КМДА Марина Хонда, яка разом із головою постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Мариною Порошенко перевірили якість проведених робіт.

Взагалі свою роботу Центр розпочав у 2019 році і з того часу постійно розвивається. Тут можуть отримувати послуги особи з самого дитинства аж до 35 років. За 2 роки реабілітацію пройшли 139 осіб, із яких 123 дитини та 16 дорослих осіб з інвалідністю. 

Минулого року тут зробили капітальний ремонт приміщень, покрівлі та фасаду. У цьому році ремонтні роботи продовжаться та буде збудовано доступний ігровий майданчик для дітей з інвалідністю. Ремонтні роботи в закладі продовжаться для збільшення потужностей Центру. Зокрема, тут відкриють групу денного перебування для осіб з інвалідністю з психічними розладами. На ці потреби в цьому році виділено 6,5 мільйона гривень”, – уточнила Марина Хонда.

За її словами, на сьогодні в Центрі на реабілітації перебуває 70 осіб із інвалідністю, із них 54 дитини та 16 дорослих осіб з інвалідністю. Тим часом у черзі на отримання послуг перебуває ще 33 дитини та 16 осіб з інвалідністю.

До речі, ще один центр реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю створять у Святошинському районі столиці. Реабілітаційний центр буде розташований у приміщенні за адресою: вул. Якуба Коласа, 8-а.

Читайте також: Реконструкції бути. Марина Порошенко відвідала Центр реабілітації дітей та молоді на Подолі

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...