Транспортного колапсу поки не буде. “Київпастрансу” і метрополітену погасять борги по зарплаті

15:08 10.09.2020

На сьогоднішньому засіданні депутати Київради нарешті підтримали рішення про виділення 441,6 млн грн на виплату заробітної платні співробітникам Київського метрополітену (161,8 млн грн) та “Київпастрансу” (279,8 млн грн). Щоб погасити заборгованість транспортникам, зроблять перерозподіл коштів бюджету міста.

Транспортного колапсу поки не буде. “Київпастрансу” і метрополітену погасять борги по зарплаті

Як повідомляє КМДА, за таке рішення проголосував 61 депутат.

Коштів, за попередніми розрахунками, вистачить до кінця року.

Як зазначив після голосування мер Віталій Кличко, за час пандемії столичні комунальні транспортні підприємства зазнали серйозних збитків і навіть сьогодні не вийшли на попередні показники роботи.

Якщо до карантину метро перевозило до 1,5 млн пасажирів у робочий день, то тепер – до 1 млн пасажирів. Зменшилась і кількість пасажиропотоку в “Київпастрансі”. Відповідно – впали і доходи підприємств-перевізників. Багатотисячні колективи підприємств потребують нашої підтримки. Люди не можуть працювати без зарплати. А вони ж повинні надавати сервіс киянам і забезпечувати безперебійну роботу громадського транспорту столиці”, – уточнив мер.

Нагадаємо, на тому тижні під будівлею КМДА мітингували працівники КП “Київський метрополітен” та КП “Київпастранс”, які залишились без зарплат. Та на минулому засіданні Київрада знову не ухвалила рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників. Після цього Віталій Кличко пригрозив оприлюднити список депутатів Київради, які не проголосують за виділення коштів транспортникам. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...