“Від вас залежать наші зарплати”. Під мерією мітингують працівники комунального транспорту

11:38 03.09.2020

Сьогодні, 3 вересня, у центрі міста під будівлею Київської міської державної адміністрації вийшли на мітинг працівники “Київпастрансу”. Столичні транспортники закликають депутатів Київради на сьогоднішньому засіданні ухвалити рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників для виплати заробітних плат працівникам. У КП “Київпастранс” заборгованість із виплати зарплати станом на 31 серпня склала 77,4 млн грн.

“Від вас залежать наші зарплати”. Під мерією мітингують працівники комунального транспорту
Світлодіодне освітлення

Днями із відповідною заявою до столичної влади звернулися представники профспілок КП «Київський метрополітен» та КП «Київпастранс». Адже працівники транспортної сфери ризикують залишитися без зарплат через втрату доходів  підприємств під час суворих карантинних обмежень.

 Так, втрата доходів КП «Київський метрополітен» у період із 17 березня до 25 травня 2020 року складає близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство мало отримати в середньому 277 млн грн доходів на місяць від перевезень. На виплату заробітної плати КП «Київський метрополітен» витрачає до 200 млн грн на місяць.

Водночас, у КП «Київпастранс» заборгованість із виплати заробітної плати станом на 31 серпня склала 77,4 млн грн. А фінансовий результат КП «Київпастранс» за січень-липень 2020 року був від’ємний і склав -178,5 млн грн.

Транспортники тримають плакати з написами “Не позбавляйте киян громадського транспорту”, “Депутати, від вас залежить наша зарплата”, “Працюйте на киян” та закликають депутатів Київради ухвалити  рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс».  Щоб вони могли виплачувати зарплату працівникам і надалі забезпечувати перевезення пасажирів у звичному режимі.

Нагадаємо, що  цьогоріч під час запровадження суворих карантинних обмежень столичний метрополітен припинив перевезення пасажирів на період із 17 березня до 25 травня. У цей час у посиленому режимі працювали ремонтні бригади метрополітену. Наземний громадський транспорт столиці працював у спецрежимі, оскільки місто мало забезпечити довезення до роботи медиків, а також працівників стратегічних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста.

Великий Київ у Google News

підписатися