Такого не побачите більше ніде. У Ботсаду Гришка квітують півонії неймовірних кольорів і відтінків

Автор: Галина Ворона
07:13 26.05

На ділянці “Пори року” у столичному Ботсаду Гришка розпочався найбільш хвилюючий період – в колекції півоній квітують 70 відсотків сортів. Тому ці та наступні вихідні не проходьте повз ботанічного саду – зайдіть та помилуйтесь ніжною красою, що вражає різнобарв’ям кольорів і відтінків.

Такого не побачите більше ніде. У Ботсаду Гришка квітують півонії неймовірних кольорів і відтінків
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ботсаду.

Як зазначається, колекція півонії представлена 9 видами та 565 сортами і є найбільшою в Україні та однією з найбагатших серед країн ближнього зарубіжжя та Східної Європи.

Серед сортів у колекції є всі існуючі на сьогодні садові групи як в історичному плані, так і на рівні найсучасніших досягнень світової селекції.

Колекція служить базою для різнопланових наукових досліджень та еталоном, на фоні якого проходить державне сортовипробування півонії. На основі колекції створено 27 сортів.

Колекція півонії внесена до реєстру наукових об’єктів, що становлять національне надбання. До цього реєстру внесені унікальні об’єкти, що не піддаються відтворенню, втрата або руйнування якого матиме серйозні негативні наслідки для розвитку науки та суспільства.

Читайте також: Від спеки найкраще рятують ботсади, водні угіддя та зелені огорожі – дослідження

Нагадаємо, сад троянд на території Ботсаду Гришка, який є найбільшим в Україні, відкрили для відвідувачів.

Великий Київ у Google News

підписатися