“Та мені пох*й на твої поради, мені пох*й”. Дочка Олі Полякової презентувала власний пісенний репертуар (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
15:44 25.07

Донька Олі Полякової дала перший рок-концерт. Маша Полякова створила свою групу, яка отримала назву “Шви”. Під час виступу дочка відомої співачки поводилася впевнено і зухвало, а її матюклива пісня шокувала багатьох фанатів.

“Та мені пох*й на твої поради, мені пох*й”. Дочка Олі Полякової презентувала власний пісенний репертуар (ФОТО)

Відео з концерту Маша Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram, також фрагментами виступу дочки ділилася у своїх соціальних мережах і її зіркова мама.

Для концерту Маша Полякова обрала ультракоротку сукню і кеди. Донька співачки зробила собі яскравий макіяж з великими стрілками на очах, свій образ вона доповнила чокером. Однак зовнішній вигляд спадкоємиці Полякової – не найголовніше, що спантеличило фанатів. Більшої уваги привернула пісня 16-річної дівчини.

Читайте також: Співачка Полякова лишилася без даху над головою: стеля впала 

“Та мені пох*й на твої поради, та мені пох * й”, – співала Маша Полякова в одній зі своїх пісень. Дочка Полякової без сорому вимовляла матюки при своїй матері, яка з посмішкою знімала все, що відбувається на відео.

Читайте також: “Візьмемо велику дубину і виламаємо двері”. Полякова під Кабміном вимагала дозволу на концерти

Нагадаємо, раніше українська співачка Оля Полякова в ефірі шоу “Маска” назвала Тіну Кароль “відомою плакальницею на похоронах” та потрапила у скандал, який обговорюють вже кілька днів. Такі слова сильно обурили багатьох користувачів і вони стали на захист Кароль, яка втратила чоловіка. Тіна Кароль, в свою чергу, також відповіла Поляковій. 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися