“Візьмемо велику дубину і виламаємо двері”. Полякова під Кабміном вимагала дозволу на концерти

13:21 03.09.2020

У четвер, 3 вересня, під Кабміном зібрався мітинг представників музіндустрії. Ідейною натхненницею акції протесту була співачка Оля Полякова – напередодні вона закликала колег по цеху прийти під будівлю уряду і вимагати дозволу на проведення концертів.

“Візьмемо велику дубину і виламаємо двері”. Полякова під Кабміном вимагала дозволу на концерти Фото: Киев сейчас

Серед представників шоубізнесу, що підтримали акцію, помітили шоумена Андрія Джеджулу, співачку Алена Алена, виконавицю Аліну Паш, групи YOUKO і Сальто назад. 

Сама Ольга Полякова приїхала під Кабмін із запізненням. Вона каже, що влада вибірково дозволяє проведення концертів. 

Так, за словами співачки, нещодавно у приміщенні столичного клубу виступав виконавець Jony, водночас її концерт в Білій Церкві “на свіжому повітрі з розсадженням через ряд”- під загрозою зриву.

Якщо ви комусь дозволяєте, то ви повинні дозволити всім. Щоб все з обмеженнями: розсаджуванням, масками, свіжим / несвіжим повітрям, скільки можна заводити людей в зал. Дайте нам точні обмеження, щоб ми розуміли, як нам грати за правилами” , – закликала Полякова.

В кінці виступу Полякова підписала текст звернення до влади зі словами: “Якщо не стукати – не відкриють. Один раз постукаємо, інший, а третій раз візьмемо велику дубину і виламаємо двері”.

View this post on Instagram

3.9.2020

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Читайте також: Скандальний концерт до Дня Незалежності: в ОП відповіли на закиди артистів про порушення авторських прав

Нагадаємо, днями працівники нічних клубів влаштували дискотеку під Кабміном (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися