Ситуація із Гогілашвілі характеризує всю команду Зеленського, де на першому плані «родинні зв’язки» – депутат

Автор: Любава Лисичкіна
22:19 13.12.2021

Не дивлячись на те, що заступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі вже звільнено, такі призначення чітко демонструють якісний склад команди Зеленського. 

Ситуація із Гогілашвілі характеризує всю команду Зеленського, де на першому плані «родинні зв’язки» – депутат Фото: Ілюстративне
На цьому наголосив заступник голови фракції «Європейська Солідарність» в Київраді Олександр Погребиський.
«Маємо низку показових ситуацій із паном Гогілашвілі – скандал з правоохоронцями на блокпосту в Краматорську та ганебна поведінка з патрульними в столиці. Це є характерним показником якості команди Зеленського. Згадайте крилату фразу нашого гаранта: «Я вам нічєго не должен», – вона є справжнім девізом роботи всієї зеленої команди!», – обурюється Олександр Погребиський.
Депутат дивується – як людина без профільної освіти, з російським паспортом та сумнівною репутацією змогла обійняти посаду заступника міністра МВС. За його словами, відповідь очевидна: Гогілашвілі – чоловік помічниці Зеленського. Саме це могло бути мотивом його призначення.
 
«Окремо хочу звернути увагу на поведінку правоохоронців, які несуть службу в зоні окремо регламентованого режиму та патрульних поліцейських. Хвала їхній витримці та виконанню професійних обов’язків. Таке спілкування «керівництва» з працівниками поліції просто неприпустиме! Кожен правоохоронець заслуговує на повагу», – наголошує Олександр Погребиський.
 
Нагадаємо, депутати “ЄС” вимагають судити Гогілашвілі (ОФІЦІЙНА ЗАЯВА). Як відомо,  Кабінет міністрів України звільнив Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ після скандалу на блокпосту в Донецькій області. Сам чиновник стверджує, що за два роки перебування на посаді встиг багато чого зробити, тому йому не соромно.

Інцидент стався  11 грудня. Тоді  в мережі з’явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в’їзді до Донецької області поскандалив із правоохоронцями через те, що ті зупинили його автівку. Зокрема, він звинувачував копів у тому, що вони досі не впізнають його. Гогілашвілі заявив, що він єдиний заступник міністра “з таким е*алом”, а також погрожував поліцейським і ліз у бійку.

Пізніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю свого заступника та усунення його від посади на цей період. Сам Гогілашвілі вибачився “за свою зайву емоційність” і пообіцяв сприяти проведенню розслідування.

Великий Київ у Google News

підписатися