Силовики “завітали” до чиновників Святошинської РДА з обшуками: що сталося

Автор: Володимир Хлєбников
16:59 29.12.2021

Прокуратура проводить обшуки у чиновників та підрядників через неякісний ремонт басейну в медичному закладі у Святошинському районі Києва.

Силовики “завітали” до чиновників Святошинської РДА з обшуками: що сталося

Обшуки відбуваються в межах кримінального провадження, повідомила столична прокуратура.

Там пояснили, що провадження “розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами при здійсненні реконструкції басейну КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2”, що у Святошинському районі“. Обшуки проходять у службової особи Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА, а також у керівників та посадових осіб підрядної організації.

Згідно з матеріалами слідства, приватне товариство упродовж 2018 – 2020 років на замовлення вказаного управління здійснювало роботи з реконструкції басейну… загальною вартістю понад 17 млн грн. При цьому, ця підрядна організації виконала роботи не в повному обсязі та із використанням завищення вартості робіт та матеріалів, а при їх виконанні здійснювала оформлення виконання субпідрядних робіт та постачання товарів від підприємств з ознаками фіктивності. Сума заподіяних збитків складає 1 млн 300 тис. гривень“, – йдеться у повідомленні.

У середу, 29 грудня, на підставі ухвал суду за місцем проживання службових та посадових осіб розпочато обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, додали в прокуратурі Києва.

Як писав “ВК”, наприкінці листопада правоохоронці провели обшуки та вилучення документів до КП “Київкомунсервіс”.

Читайте також: Загроза нацбезпеці. СБУ прийшла з обшуками до організаторки мітингу “антиваксів” у Києві

Великий Київ у Google News

підписатися