Обшуки та вилучення документів. Правоохоронці “завітали” до КП “Київкомунсервіс”

Автор: Володимир Хлєбников
15:29 23.11

На комунальному підприємстві “Київкомунсервіс” правоохоронці проводять обшук та вилучення документів.

Обшуки та вилучення документів. Правоохоронці “завітали” до КП “Київкомунсервіс”

Підприємство співпрацює зі слідством, заявили в КМДА.

Головним слідчим управлінням Національної поліції в рамках кримінального провадження № 42020000000002227 від 12.11.2020 на підставі Ухвали Печерського районного суду міста Києва на підприємстві “Київкомунсервіс” проводяться вилучення копій документів”, – йдеться у повідомленні.

У КМДА зазначили, що “підприємство співпрацює зі слідством, надано доступ до речей і документів, що перебувають у володінні службових осіб“. на підставі чого порушене кримінальне провадження, не повідомляється.

Також в Київській міській держадміністрації зазначили, що “обшуки та вилучення документів на підприємствах столиці мають постійний характер“.

Зокрема, 17 серпня у приміщеннях “Київкомунсервісу” вже проводили обшуки працівники Подільської окружної прокуратури міста Києва. Тоді правоохоронці шукали і вилучали речі, предмети та документи, які мають значення речових доказів у рамках кримінального провадження щодо діяльності контрагентів комунального підприємства.

Читайте також: У Києві знову обшуки. Прийшли в “Спецжитлофонд”, шукати розтрачений мільярд

Довідка. КП “Київкомунсервіс” здійснює господарську діяльність відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів. Метою діяльності підприємства є: забезпечення реалізації заходів щодо розвитку системи поводження з відходами у Києві, рішень та розпоряджень міської ради та її виконавчого органу з питань запобігання або зменшення обсягів утворення відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення та утилізації та, розміщення та знешкодження.

Нагадаємо, наприкінці жовтня у КП “Плесо” відбулися  обшуки із застосуванням обмежувальних заходів до його працівників. Таку увагу до підприємства з боку силовиків пояснюють забрудненням озера на Оболоні, винуватців якого досі не знайшли.

Великий Київ у Google News

підписатися