Загроза нацбезпеці. СБУ прийшла з обшуками до організаторки мітингу “антиваксів” у Києві

Автор: Володимир Хлєбников
19:11 09.11.2021

До однієї з лідерів руху проти вакцинації Олени Фаіст, яка на мітингу у Києві закликала до дружби з Росією, навідалися співробітники Служби безпеки України.

Загроза нацбезпеці. СБУ прийшла з обшуками до організаторки мітингу “антиваксів” у Києві Фото: Фото: Олени Фаіст у FB

Про це жінка повідомила 9 листопада на своїй сторінці у Facebook.

На опублікованому відео видно, що у дворі її будинку в Черкасах перебувають правоохоронці. Оперативники прийшли до Фаіст згідно з ухвалою суду, щоб вилучити техніку, яку вона використовувала для трансляції своїх роликів.

Читайте також: Диявольський код та перевернутий прапор України. Хто вони, учасники сьогоднішньої акції проти вакцинації

Підставою для візиту СБУ стало звернення лікаря-інфекціоніста місцевої лікарні, який звинуватив Фаіст у тому, що вона поширює в соцмережах фейки про вакцинацію, ображає медиків, які борються з COVID-19.

В СБУ вважають, що інформація про коронавірус, яку поширювала активістка, загрожують нацбезпеці країни. На сайті та Facebook-сторінці спецслужби коментарів щодо обшуків у лідерки “антиваксів” станом на 19:10 немає.

Як повідомлялося, Олена Фаіст – керівниця черкаського осередку руху “СТОП Фейк Пандемія”, учасники якого заперечують пандемію COVID-19 і виступають проти карантинних обмежень, носіння масок та вакцинації.

Читайте також: Біль і розпач. Лікарі і швидкі стоять у півторагодинних заторах через акцію антивакцинаторів

3 листопада Фаіст разом з однодумцями взяла участь в акції протесту т.з. “антивакцинаторів”, яка відбулася в центрі Києва. Крім того, на одному  відео вона заявила, що українці та росіяни “є одним народом”, а також подякувала росіянам за фінансову підтримку.

Великий Київ у Google News

підписатися