Священників і журналістів вакцинуватимуть серед перших: деталі

Автор: Тетяна Сененко
15:37 04.03

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль допускає можливість просування в пріоритетності вакцинації від коронавірусу журналістів та священнослужителів.

Священників і журналістів вакцинуватимуть серед перших: деталі

Про це він розповів під час пресконференції 4 березня.

«Чи будуть вноситися зміни в етапність, тобто в перелік людей, які підпадають під перший, другий і аж до п’ятого етапу вакцинації? Можливо, бо є різні пропозиції… У принципі в нас розподіл по етапах відповідає загальноєвропейському. Є ідеї посунути в етапах журналістів. Була зустріч зі Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій – є ідея підсунути вище в етапності священнослужителів, бо вони мають високу контактність із людьми», – розповів Шмигаль.

Шмигаль зазначив, що такі нюанси й поправки обговорюються на рівні Міністерства охорони здоров’я та експертів. 

Нагадаємо, 2 березня, президент Володимир Зеленський зробив щеплення від коронавірусу вакциною, що прибула днями в Україну.

В Офісі президента повідомили, що глава держави зробив щеплення під час робочої поїздки до Луганської області на території військового мобільного госпіталю № 59 разом з військовими лікарями та захисниками, які виконують бойові завдання на передовій і вже проходять планову вакцинацію.

Військовослужбовці, з якими вакцинувався президент, розповіли, що перед процедурою всім провели огляд – поміряли температуру, тиск та сатурацію. Після щеплення всі почувалися добре.

Нагадаємо, щеплення від коронавірусу також вже зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. На першому етапі вакцинуються медики та бійці ЗСУ у зоні ООС. Раніше МОЗ запустив портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію.

Між тим, якщо вакцинація українців буде тривати такими ж темпами, як зараз, то владі знадобиться 200 років, щоб щепити всіх. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...