Священнослужителів будуть вакцинувати від COVID-19 разом із соцпрацівниками

Автор: Галина Ворона
18:25 09.04

Українські священнослужителі можуть отримати щеплення проти COVID-19 під час другого етапу вакцинації населення.

Священнослужителів будуть вакцинувати від COVID-19 разом із соцпрацівниками

Про це повідомляє пресслужба Центру громадського здоров’я.

Як зазначається, оперативний штаб МОЗу з вакцинокерованих інфекцій “прирівняв” священнослужителів до соціальних працівників. Тепер вони можуть отримати щеплення проти COVID-19 на 2-му етапі вакцинації, відповідно до дорожньої карти.

Голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій зазначив, що такий крок є необхідним, адже священнослужителі тісно контактують із людьми, які належать до груп ризику.

Щоб записатись на вакцинацію, служителям церкви слід звернутися до свого керівництва та повідомити про бажання зробити щеплення проти COVID-19. Ті передадуть списки координаторам із вакцинації в регіоні. Після узгодження з координаторами керівники повідомлять охочих про час та місце щеплення.

Читайте також: «Нестиковочка вийшла»: у Києві розгорівся скандал із закупівлею вакцин

Нагадаємо, вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. На першому етапі вакцинували працівників медзакладів та бійців ЗСУ у зоні ООС. 19 березня стартував другий етап – сімейних лікарів та людей 80+. Українців наразі вакцинують препаратом Covishield (Oxford/AstraZeneca). 10 квітня мають розпочати щеплення китайським CoronaVac. Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію. і відстає від плану в два рази.

Раніше “Великий Київ” розпитав киян, чи планують вони вакцинуватись та чи довіряють індійській вакцині

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...