Своїми силами. Atlas Weekend-2021 відбудеться без закордонних артистів

Автор: Тетяна Сененко
17:57 19.04

Atlas Weekend відбудеться у 2021 році, але змінить свій формат. Західних артистів не буде, їхз обіцяють привезти у 2022-му. Виступи переносять уже другий рік поспіль через пандемію.

Своїми силами. Atlas Weekend-2021 відбудеться без закордонних артистів

Про це організатори повідомили в Telegram.

Вони зазначили, що через карантинні обмеження більшість західних артистів не зможуть цього року прилетіти в Україну. Тому фестиваль у тому форматі та з тим лайнапом, які планували, перенесли на 2022 рік.

Водночас у 2021 році організатори обіцяють провести фестиваль в іншому форматі — під час другого тижня липня на ВДНГ у Києві.

«Зараз ми розробляємо план безпечної та атмосферної зустрічі, формуємо новий лайнап, ведемо переговори з українськими та СНД-артистами, плануємо територію та квиткові квоти з огляду на карантинні вимоги», — йдеться у повідомленні.

Організатори переконують, що всі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. Також вони пропонують «за вигідними умовами» обміняти свої квитки та відвідати фестиваль цього року. Також можна буде повернути гроші. Деталі обіцяють оголосити пізніше.

«Ми розуміємо, що ви бажаєте отримати всі відповіді тут і зараз. Проте ситуація змінюється ледь не щоденно, нам треба зібрати всю інформацію докупи і вийти до вас із рішеннями… Дайте нам ще трохи часу на це», — йдеться у повідомленні.

Також, у зв’язку із тривалим зростанням кількості хворих на коронавірусну хворобу у Києві та продовженням локдауну в регіоні організатори Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» вирішили змінити дати його проведення у 2021 році. З травня ювілейний Книжковий Арсенал перенесено на 23-27 червня 2021 року.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...