Звичний формат не повернеться. Книжковий арсенал знову перенесли: деталі

11:34 18.04

У зв’язку із тривалим зростанням кількості хворих на коронавірусну хворобу у Києві та продовженням локдауну в регіоні організатори Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» вирішили змінити дати його проведення у 2021 році. З травня ювілейний Книжковий Арсенал перенесено на 23-27 червня 2021 року.

Звичний формат не повернеться. Книжковий арсенал знову перенесли: деталі

“У червні фестиваль збереже свій гібридний формат: книжковий ярмарок, події кураторських програм, нагородження переможців конкурсів Найкращий книжковий дизайн та Антитвір відбудуться наживо в Мистецькому арсеналі. Частина цих подій складе онлайн-програму Книжкового Арсеналу, яку можна буде подивитись з будь-якого куточка світу”, – повыдомляє прес-служба Арсеналу.

Дистанційно відбудуться програми професійного розвитку для видавців і літменеджерів, зокрема і «Література на експорт», що спрямована на збільшення перекладів української літератури за кордоном.

Квитки на Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» продаватимуться виключно онлайн. Фестиваль передбачає послотну відвідуваність — купити квиток можна буде лише на певний слот і зайти в Арсенал у певний час. Це допоможе уникнути черг і небезпечного скупчення людей.

Довідка: Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» заснований Мистецьким арсеналом 2011 року. Це щорічна інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, порушуються й осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів. За 9 років існування «Книжковий Арсенал» відвідали понад пів тисячі письменників та письменниць, філософів та філософинь, дизайнерів та дизайнерок, ілюстраторів та ілюстраторок, експерток та експертів видавничої справи з понад пів сотні країн світу.

У 2019 році «Книжковий Арсенал» визнаний найкращим літературним фестивалем року на International Publishing Industry Excellence Awards.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...