Світом облетіли кадри з Трипільської ТЕС, що викликають жах: на ці фото неможливо дивитись спокійно

Автор: Оксана Тупальська
13:51 15.04

Міжнародні видання показали, як виглядає спалена вогнем Трипільська ТЕС на Київщині після масованого російського обстрілу, що стався 11 квітня.

Світом облетіли кадри з Трипільської ТЕС, що викликають жах: на ці фото неможливо дивитись спокійно
Світлодіодне освітлення

Енергетики у щоденній робочій формі прийшли оглянути підприємство, якому присвятили роки навчання та десятки років праці. Для багатьох з них це було місце, знайомитися з яким приходили ще підлітками – бо тут працювали батьки, тут інженери проходили практику під час навчання у вищій школі. А тепер під час великої війни вкладали максимум зусиль, аби забезпечити жителів Київської, Житомирської та Черкаської областей світлом. 

Кадри з електростанції опублікували Радіо Свобода та міжнародне інформаційне агентство REUTERS.

Раніше “ВК” розповідав, що співробітниця “Центренерго” емоційно відреагувала на велику кількість публікацій, де повідомлялося, що з державного бюджету виділялися кошти на побудову захисту Трипільської ТЕС.

Після зупинки Чорнобильської АЕС Трипільська теплова електростанція фактично була найбільшим енергогенеруючим підприємством Київського регіону. Загальна потужність станції становить 1800 МВт. Після атаки російьскими ракетами та дронами на підприємстві сталася масштабна пожежа в турбінному цеху. 

 

@andreylotos2023 #україна🇺🇦 #тривога ♬ Danger – SoundAudio

Великий Київ у Google News

підписатися