Світлові інсталяції мандрують столицею: у арт-вогнях Михайлівський Золотоверхий та Софійський собор

Автор: Оксана Тупальська
13:40 26.12.2022

Арт-тур від швейцарського художника зі світла Геррі Хофштеттера вразив киян, які напередодні ввечері гуляли біля найбільших святинь столиці.

Світлові інсталяції мандрують столицею: у арт-вогнях Михайлівський Золотоверхий та Софійський собор
Світлодіодне освітлення

На Різдво засяяли Андріївська церква, Національний музей історії України, Дзвіниця Михайлівського Золотоверхого монастиря, Дзвіниця Софійського собору, Національний музей історії України у Другій Світовій війні, будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства закордонних справ України.

Як відомо, у столиці арт-інсталяції також прикрасили Костел святого Миколая, монумент «Батьківщина-Мати». Також на столичному вокзалі спостерігали справжнє диво.  

Художник зі світла Геррі Хофштеттер приїхав в Україну з командою з чотирьох осіб і власним електрогенератором, щоб здійснити світло-мистецький світловий тур на три різдвяні вечори – 23, 24 і 25 грудня – в Києві та околицях, під час якого підсвічуються різноманітні будівлі та пам’ятники. 24 грудня світловий маршрут скасували через трагедію у Херсоні, де ворожий обстріл призвів до численних жертв.

Великий Київ у Google News

підписатися