Світло, що долає темряву. У небо над Києвом злетіли Промені гідності

Автор: Любава Лисичкіна
21:25 20.02

На честь Героїв Небесної Сотні у небі над столицею засяяли Промені гідності. Промені світла символізують душі загиблих учасників Революції Гідності, яких було вбито сім років тому.

Світло, що долає темряву. У небо над Києвом злетіли Промені гідності

Символічні 100 променів осяяли вечірнє небо у суботу ввечері  із трьох локацій.  Світло символізує подолання   темряви, світло спрямоване в небо  –  це самопожертва кожного Героя  в ім’я майбутнього. 

Засвічування променів супроводжувалося піснею “Плине кача”, після цього почали лунати мелодії з проєкту про Небесну сотню “Характери гідності”.

В цей час люди продовжували нести квіти до Алеї Героїв Небесної сотні та запалювати лампадки біля фото Героїв.

У 2021 році акція особлива тим, що її доповнить мультимедійний складник – усі, хто прийде на алею Героїв Небесної Сотні вшанувати загиблих майданівців, почують музику Романа Коляди, написану спеціально для проєкту “Характери Гідності”.

Режисером проєкту “Характери гідності”  – показу  коротких відеороликів про полеглих на Майдані людей, стала  Дарина Кульчицька, невістка загиблого Героя України Володимира Кульчицького. 

Уперше Промені гідності презентували до першої річниці розстрілів на Майдані. Тоді лазерні промені світили з вулиць Інститутської, Михайла Грушевського, з майдану Незалежності – з тих місць, де загинули Герої Небесної Сотні. До Дня Гідності та Свободи 2017 року промені засяяли на місці майбутнього Музею Майдану.

Як відомо, 20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв, що були розстріляні на Майдані Незалежності під час Революції Гідності, відстоюючи європейський вибір, демократичні цінності та гідне майбутнє України.

Нагадаємо, Рада визнала Революцію Гідності одним з ключових моментів українського державотворення.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...