Суд повернув Києву 3000 га Біличанського лісу

Автор: Ольга Даниленко
12:58 19.09

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва задовольнив позов Київради про визнання протиправним та нечинним рішення про передачу 3 000 га землі Біличанського лісу владі селища Коцюбинське.

Суд повернув Києву 3000 га Біличанського лісу
оренда квартири Київ

Скандальний Біличанський ліс вважається одним з найбільших дерибанів в історії України. Наразі Біличанський ліс який є Національним парком “Голосіївський”.

Чинна влада Коцюбинського на чолі з селищним головою Сергієм Данішем (“Слуга народу”) намагаються довести у судах, що ліс – це їхня земля. Даніш під час дерибану 2008 року отримав ділянку за квотою помічника нардепа-регіонала Петра Мельника.

Позов Київради підтримувала прокуратура Київської області, Міністерство екології, Національний природний парк “Голосіївський”, КП Святошинське лісопаркове господарство.

Рішення про повернення громадді Києва 3000 га Біличанського лісу судді ухвалили сьогодні. 

Депутат Київради від партії “Слуга народу” вважає, що представники Коцюбинського будуть подавати касацію на рішення апеляційного суду.

powerukraine

Читайте також: Незаконно роздані ділянки Біличанського лісу слід повернути до комунальної власності Києва – Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, сьогодні у Північному апеляційному господарському суді Києва відбудеться засідання щодо ділянки у 16, 0136 га біля Музею “Пирогово”, яке хоче повернути собі ТОВ Агрокомбінат “Хотівський”. Забудовник  планує збудувати біля музею просто неба 12 багатоповерхівок. Землі Київрада надала ТОВ Агрокомбінат “Хотівський” у часи керівництва столицею Черновецьким – у 2004 році.

Великий Київ у Google News

підписатися