Незаконно роздані ділянки Біличанського лісу слід повернути до комунальної власності Києва – Володимир Бондаренко

Автор: Галина Ворона
17:54 14.01.2022

Київська міська рада виступає проти зміни меж столиці та забудови Біличанського лісу. Площа лісу складає майже 6,5 тис. га. Незаконно роздані земельні ділянки лісу слід повернути до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Незаконно роздані ділянки Біличанського лісу слід повернути до комунальної власності Києва – Володимир Бондаренко
оренда квартири Київ

Про це розповіли в мерії.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко нагадав, що Київрада подала позов до суду та зупинила дію рішення Бучанської райради, яка намагалась розширити межі селища Коцюбинське за рахунок Біличанського лісу, який є територією столиці.

За його словами, селища-сателіти намагаються присвоїти сусідні з ними землі міста Києва до своїх територій задля того, щоб ті надалі розпоряджалися ними на користь власних інтересів.

Упродовж 12 років місцеві жителі борються за збереження лісу від зазіхання забудовників. Київська міська рада виступає на захисті інтересів територіальної громади та разом з активістами відстоює територіальну цілісність столиці. Біличанський ліс є екологічним щитом столиці. Разом ми маємо унеможливити забудову цієї зеленої зони та повернути до комунальної власності територіальної громади міста Києва незаконно роздані земельні ділянки”, – зазначив Володимир Бондаренко.

Він також додав, що наразі триває голосування за Рух “ЧЕСНО”, який змагається за премію відповідальності Фонду родини Богдана Гаврилишина щодо збереження Біличанського лісу.

Нагадаємо, у Києва “віджали” майже 3 тисячі гектарів Біличанського лісу – міська влада звернулась до уряду і правоохоронців. Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) призупинив дію рішення Бучанської райради від 20 жовтня про зміну межі селища Коцюбинське і збільшення його площі завдяки Біличанському лісу. Площа селища збільшувалася з 87 га до майже 3 000 га.

Великий Київ у Google News

підписатися