Стихійні звалища у Києві беруть під нагляд відеокамер – де вже “бачать” порушників

Автор: Галина Ворона
16:59 21.10.2021

Територію на Совках, де часто утворюється стихійне сміттєзвалище, взяли під відеонагляд. Там встановили мобільний комплекс відеоспостереження, за допомогою якого буде можна дистанційно виявляти порушників та оперативно вживати відповідних заходів. 

Стихійні звалища у Києві беруть під нагляд відеокамер – де вже “бачать” порушників
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє КМДА.

Мобільні комплекти відеонагляду під’єднані до комплексної системи відеоспостереження Києва. Їхнє головне призначення – забезпечення безпеки та збору інформації у важкодоступних і віддалених об’єктах без прокладання кабельних мереж. Зокрема, на незаконних та стихійних сміттєзвалищах”, – пояснив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Олег Половинко.

Водночас в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА зазначили, що питання встановлення камер відеоспостереження в місцях утворення стихійних сміттєзвалищ є дуже актуальним. Це можливість у цілодобовому режимі відстежувати порушників, які захаращують місто.

Серед обов’язкових вимог, які ми висунули, – можливість відеоспостереження у вечірній і нічний час. Адже саме в пізній час мешканці та водії вантажівок намагаються позбутися побутових та негабаритних відходів, часто вивантажуючи їх на зелені зони”, – повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів Олександр Возний.

У планах – встановлення ще 4 мобільних комплексів відеоспостереження на стихійних сміттєзвалищах Києва.

Читайте також: На блошиному ринку біля “Зеніту” знову прибрали “поклади” сміття – кияни сумніваються, що вистачить надовго 

Нагадаємо, на Київщині всіх, хто кидає сміття на узбіччя, фіксують камери 

Великий Київ у Google News

підписатися