На блошиному ринку біля “Зеніту” знову прибрали “поклади” сміття – кияни сумніваються, що вистачить надовго

Автор: Галина Ворона
20:14 18.10

Усі, хто хоч раз бував на “блошиному ринку” біля станції міської електрички “Зеніт”, точно не могли не помітити купи сміття, в якому ця місцевість просто потопає. Усе через стихійну торгівлю, адже свій крам люди продають навіть на коліях залізниці, а після себе майже ніхто нічого не прибирає. Комунальники вкотре вирішили навести лад на цій території і сьогодні провели тут генеральне прибирання.

На блошиному ринку біля “Зеніту” знову прибрали “поклади” сміття – кияни сумніваються, що вистачить надовго

Про це розповів у Facebook депутат Київради Владислав Трубіцин.

За його словами, до прибирання були задіяні працівники КП “Керуюча компанія Оболонського району”, КП ШЕУ Оболонського району, КП УЗН Оболонського району, КП “Шкільне харчування”, а також районні відділи благоустрою і торгівлі та споживчого ринку. Крім цього, допомогу у наведенні ладу біля станції “Зеніт” надали ДТЕК, “Укрзалізниця” та приватні підприємці.

Трубіцин каже, що зараз кожен може оцінити, як виглядала територія біля “Зеніту” до генерального прибирання і після нього.

Це, як кажуть, небо і земля. Раніше тут, куди не поглянь, були купи непотребу, наче на сміттєзвалищі. Тепер кияни, які матимуть бажання відвідати “блошиний ринок”, будуть перебувати тут у людських умовах, а не серед куп сміття. Проте, маю надію, що такі умови збережуться тут якийсь час, щоб ця місцевість знову не перетворилась на сміттєзвалище, яке паплюжить обличчя Оболоні і Києва загалом”, – зазначив депутат.

Але його оптимізму не поділяють користувачі соцмереж. Більшість коментаторів впевнені: через місяць тут все знову буде як раніше. На думку киян, побороти ситуацію можуть тільки штрафи за стихійну торгівлю.

До слова, цьогоріч “блошку” генерально” прибирали у квітні.

Великий Київ у Google News

підписатися