Струмок не розчистили, а гроші взяли. Посадовців “Плеса” підозрюють у розтраті 5 млн грн

Автор: Галина Ворона
11:29 02.09

Посадовців КП “Плесо” підозрюють у розтраті коштів місцевого бюджету під час розчищення струмка Вершинка у Києві. За даним фактом відкрито кримінальне провадження, у межах якого пройшли обшуки у приміщеннях підприємства.

Струмок не розчистили, а гроші взяли. Посадовців “Плеса” підозрюють у розтраті 5 млн грн

Як розповіли у столичній прокуратурі, слідством встановлено, що за результатами проведення публічних торгів компанія-переможець взяла на себе обов’язок з виконання робіт по розчищенню струмка Вершинка в Солом’янському районі Києва.

Роботи нібито проводилися з 02.12.2020 по 01.01.2021 та коштували місцевому бюджету майже 5 млн грн, які сплачені підрядній організації у повному обсязі.

У березі 2021 рокі під час огляду струмка Вершинка та прилеглої території встановлено відсутність виконання будь-яких робіт.

У ході обшуку на комунальному підприємстві “Плесо” виявлені та вилучені копії актів приймання-передачі виконаних робіт по вказаному тендеру, підроблену ухвалу про проведення виїмки необхідних слідству документів, які приховувалися комунальним підприємством на момент виконання ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів.

Крім того, слідство зафіксувало, що підрядна організація за місцем реєстрації відсутня, що може свідчити про фіктивний характер взаємовідносин суб’єкта підприємницької діяльності та комунального підприємства.

Наразі вирішується питання повідомлення про підозру особам, причетним до вчинення кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, 

Великий Київ у Google News

підписатися