Строки будівництва метро на Виноградар хочуть перенести – нова дата

Автор: Марія Супрун
12:46 06.09

Метро на Виноградар не буде ще кілька років. Компанія-підрядник “Київметробуд” не встигає до кінця цього року виконати взяті на себе зобов’язання по добудові двох нових станцій – “Мостицька” і “Проспект Правди”.

Строки будівництва метро на Виноградар хочуть перенести – нова дата

Генеральний підрядник через суд просить перенести закінчення строку дії договору з КП “Київський метрополітен”, зокрема здачу об’єкта мають намір змістити з 26 листопада 2021 року на 12 травня 2023 року. Про це йдеться у матеріалах Господарського суду Києва.

“Пункт 2.1 “Підрядник … завершує та передає готовий об’єкт Замовнику – 12.05.2023 року, за умови доведення відповідних цільових бюджетних призначень”, – йдеться у судових документах.

Підготовче судове засідання у цій справі призначене вже на 10 вересня.

У столичній підземці визнають, що будівництво ведеться з затримкою через коронавірус і карантин.

Станом на кінець червня загальна сума коштів на фінансування робіт з будівництва метрополітену за 2017-2021 роки становила 4,07 млрд грн із загальної суми тендеру 5,98 млрд грн. 

Нагадаємо, “Київметробуд” вибився із графіка. Водночас у компанії образилися на ЗМІ за брехню про терміни.

До слова, за допомогою тунелепрохідницького комплексу “Галина” збудовано вже половину правого тунелю метро, яке з’єднає центр міста та Виноградар. А з боку майбутнього аварійного виходу тунелю вже змонтовано складний арматурний каркас для першого бетонування.

Великий Київ у Google News

підписатися