Стрілянина в Броварах. Губернатор Київщини Володін відповів “прес-релізом” на звинувачення

16:04 29.05

Чиновники продовжують розбиратись хто винен у сьогоднішній стрілянині у Броварах. Так, на звинувачення, що загострення ситуації виникло через владу Київщини, голова Київського обласної адміністрації Василь Володін відповів “прес-релізом”. Без жодної конкретики та ухилившись від відповідей на прямі запитання.

Стрілянина в Броварах. Губернатор Київщини Володін відповів “прес-релізом” на звинувачення

Заява Володіна опублікована у Facebook. За його словами, ситуація з нелегальними перевезеннями в Київській області зріла роками.

Борюсь із цією проблемою з перших днів своєї роботи у КОДА. Впевнений, що сьогоднішній інцидент позбавить будь-яких заперечувальних аргументів опонентів побудови прозорої системи пасажирських перевезень в області. І правоохоронці покладуть край корупційним схемам у цій галузі. Ми мешкаємо у правовій державі, де всі питання, у тому числі і право на підприємницьку діяльність мають вирішуватися в рамках закону. Люди не мають потерпати від свавілля злочинних елементів”, – написав Володін.

Також Володін розповів, що керівництво області провело нараду із перевізниками, що працюють на броварських маршрутах, визначених КОДА (ТОВ «Євро-Авто-Альянс»: маршрути 706, 707 та ТОВ «Союз Авто»:  маршрути 701, 803, 340, 906). Ці перевізники стверджують, що до ранкового інциденту не мають ніякого відношення та працюють у штатному режимі. Змін у цих маршрутах та переліку компаній, що їх обслуговують, не відбувалося.

Водночас, мер Броварів Ігор Сапожко заявляє, що нещодавно за рішенням конкурсної комісії облдержадміністрації у місто на існуючий маршрут зайшла нова компанія. Крім того, КОДА проігнорувало його звернення щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмашу, а ввела інший.

Саме через відсутність діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією, ситуація загострювалась кожного дня”, – вважає Сапожко.

загрузка...

Зазначимо, що жителі Броварів ще два дні назад повідомляли про тітушок, що пасуться на зупинках і заганяють пасажирів у маршрутки одного конкретного власника. Також з’ясувалося, що Бровари залякували тиждень.

А от реакція силовиків була дивною: вони визнають існування банди, але звинувачують у стрільбі місцевих чиновників.

Нагадаємо, сьогодні вранці у Броварах сталась масова стрільба. За попередніми даними, її причина – переділ сфер впливу між місцевими перевізниками. Її влаштували біля сотні молодиків. Поліція затримала 10 осіб. Місцеві жителі через неї підраховують збитки: у них прострелені вікна і кулі у квартирах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...