Стосунки завершено: закована пара зняла ланцюг та хоче продати його за 3 млн доларів

20:04 17.06

Пара закоханих з Харкова, які на День святого Валентина прикувалася один до одного ланцюгом, сьогодні зняла його. Також вони оголосили про завершення стосунків, а ланцюг хочуть продати за 3 млн доларів.

Стосунки завершено: закована пара зняла ланцюг та хоче продати його за 3 млн доларів

Про це Олександр Кудлай та Вікторія Пустовітова розповіли в сторіс на своїй сторінці в Instagram.

Ланцюг знімали на тому ж місці, де 4 місяці тому, в День закоханих, пара наважилася на такий рекорд: поблизу скульптури Єднання на Дніпровській набережній у Києві.

Допоміг парі розрізати ланцюги представник Національного реєстру рекордів Віталій Зорін. Він зазначив, що парі вдалося встановити рекорд, адже спершу вони планували розірвати ланцюги за три місяці, але потім зважилися продовжити експеримент і протрималися більше чотирьох місяців.

Вільні!! Після 123 днів і двох годин сковування Віка і Саша вільні від ланцюгів, на щастя. І один від одного, на жаль… Новий Світовий рекорд і унікальний досвід“, – написав Зорін.

Колишні закохані заявили, що останні тижні були в їх відносинах вкрай напружені, тому вони вирішили розійтися. Також кажуть, що житимуть в різних областях.

Як раніше розповіли харків’яни МГ «Объектив», ланцюг вони планують продати на аукціоні за 3 мільйони доларів.

“2 мільйони доларів ми хочемо віддати на благодійність. Поки ведемо переговори з фондами, але швидше за все це буде пов’язано з дітьми. 1 мільйон залишимо для особистого користування. Купимо квартири собі, родичам. Ми з Донецької області, у нас немає свого житла”, – розповів Олександр.

Нагадаємо, 14 лютого молода парочка скувала руки ланцюгом на три місяці, аби перевірити почуття. Наприкінці лютого в пари на руках з’явились рани, які не загоювались. Коли пара змогла протриматися місяць – це вже було не тільки українське досягнення, а й світове. Три місяці добігли кінця 14 травня, але пара після цього протрималася ще місяць. 16 червня вони оголосили про розрив стосунків.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...