Скована пара оголосила про завершення стосунків. Ланцюг привселюдно знімуть в Києві

Автор: Марія Супрун
17:55 16.06

Пара закоханих з Харкова, які на День святого Валентина прикувалася один до одного ланцюгом, оголосила про завершення стосунків. Завтра в столиці ланцюг знімуть у присутності експерта.

Скована пара оголосила про завершення стосунків. Ланцюг привселюдно знімуть в Києві

Про розрив стосунків Олександр Кудлай та Вікторія Пустовітова написали в своєму Instagram.

“На наш превеликий жаль, ми закінчуємо наші стосунки. Це все стало нашим минулим, до якого ми завжди будемо ставитися з повагою”, — йдеться в сторіс.

Як повідомила представниця “Книги рекордів України” Лана Вєтрова, 17 червня ланцюг знімуть у присутності експерта на Дніпровській набережній в столиці.

Закута в ланцюг молода пара прожили таким чином, рука об руку, 123 дня, що визнано рекордом України.

“На даний момент пара оголошує не лише про припинення цього унікального експерименту, а й, на жаль, про припинення своїх стосунків. Ланцюг буде зніматися на тому ж місці, де 4 місяці тому, в День закоханих, пара наважилася на такий рекорд: поблизу скульптури Єднання на Дніпровській набережній у Києві”, – написала Вєтрова.

Нагадаємо, 14 лютого молода парочка скувала руки ланцюгом на три місяці, аби перевірити почуття. Наприкінці лютого в пари на руках з’явились рани, які не загоювались. Коли пара змогла протриматися місяць – це вже було не тільки українське досягнення, а й світове. Три місяці добігли кінця 14 травня, але пара після цього протрималася ще місяць.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...