Рекордний місяць. Скута ланцюгом пара розповіла про життя “на прив’язі” (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
15:15 16.03.2021

Місяць тому, на День святого Валентина, пара закоханих вирішила скувати свої руки ланцюгом. Вікторія та Олександр розповіли, як прожили цей місяць “на прив’язі”. 

Рекордний місяць. Скута ланцюгом пара розповіла про життя “на прив’язі” (ВІДЕО)

У реєстрі рекордів кажуть, що пара змогла протриматися місяць, а це вже не тільки українське досягнення, а й світове, йдеться в сюжеті ТСН.

Щоб приготувати поїсти, біля плити вони стоять удвох. У Вікторії вільна права рука, тому картоплю чистить вона. У Олександра вільна ліва рука, і нею він навчився робити майже все.

За словами Олександра, Вікторія частіше рвалася зупинити експеримент і розірвати ланцюги. Однак, пара навчилися миритися: коли фізично не можна закритись один від одного – то допомагає мовчання. 

Закувалися, адже вирішили перевірити свої почуття, а ще встановити рекорд. Ланцюг пломбував представник реєстру рекордів. Олександр та Вікторія прожити на ланцюгу обіцяють три місяці. Серйозність намірів підтверджують тим, що вже перешивають весняний одяг. Аби вдягатися та роздягатися з прикутими руками – речі розпорюють і вшивають замки. 

Нагадаємо, 14 лютого молода парочка скувала руки ланцюгом на три місяці, аби перевірити почуття. Наприкінці лютого в пари на руках з’явились рани, які не загоювались.

Великий Київ у Google News

підписатися