Столиця опікуватиметься ветеранами, які вирішать розпочати власний бізнес

Автор: Галина Ворона
03:27 01.09.2023

Відкриття власного бізнесу може бути однією з можливостей для ветеранів реалізувати себе після повернення з фронту та знайти своє місце в цивільному житті. Столична влада всебічно допоможе ветеранам реалізувати свій потенціал і долучитися до відновлення Києва.

Столиця опікуватиметься ветеранами, які вирішать розпочати власний бізнес Фото: ілюстративне з відкритих джерел
оренда квартири Київ

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, відповідний меморандум щодо підтримки ветеранів, які хочуть розпочати та розвивати свій бізнес у столиці, сьогодні підписали з Громадською організацією “Асоціація підприємців-ветеранів АТО”.

У межах нашої співпраці кияни-ветерани отримають необхідні знання, інформацію та актуальні навички для відкриття власного бізнесу. А також фінансову та консультативну підтримку з питань можливих джерел фінансування, юридичних питань, щодо корисних сервісів та захисту проектів. Асоціація цього року планує залучити та профінансувати бізнес киян-ветеранів на загальну суму 10 мільйонів гривень. А до кінця 3-го кварталу 2024 року – 50 мільйонів гривень“, – зауважив очільник міста.

Від ветеранів Меморандум підписав голова ГО “Асоціація підприємців-ветеранів АТО” Сергій Позняк. Він є засновником фінансових компаній FinStream та Cronvest, очолює наглядову раду інвестиційного фонду. Ветеран АТО і молодший лейтенант Нацгвардії України. Втративши ліву стопу на полі бою, Сергій уже пройшов протезування і реабілітацію та продовжує підтримувати побратимів, ветеранів та членів їх сімей.

Читайте також: Підтримка учасників бойових дій: Київ розробляє нову концепцію реінтеграції ветеранів

Нагадаємо, у Києві відкрили перший центр, де допомагатимуть ветеранам повернутись до мирних професій.

Великий Київ у Google News

підписатися