У Києві відкрили перший центр, де допомагатимуть ветеранам повернутись до мирних професій

Автор: Галина Ворона
21:23 19.08.2023

У столиці з’явився перший Центр ветеранського розвитку. Такі заклади створюють в Україні у межах системи повернення з військової служби до цивільного життя наших Захисників і Захисниць, що вибудовується.

У Києві відкрили перший центр, де допомагатимуть ветеранам повернутись до мирних професій

Про це розповіла заступниця міського голови  Марина Хонда.

За її словами, центр створили на базі Національного авіаційного університету.

У центрі ветерани зможуть підвищити свої професійні кваліфікації, а також здобути нову професію, отримати нові знання та навички. Це допоможе їм швидше знайти роботу в цивільному житті.

Приміром, колишні воїни, які були операторами бойових безпілотників, можуть у ЦВР пройти відповідне навчання, консультування з розвитку ветеранського бізнесу, та об’єднатися і створити підприємство з надання послуг засобами БПЛА у цивільному секторі. Й подібний підхід та концепції ветеранських колаборацій дають змогу демобілізованим Захисникам і Захисницям працювати на національну економіку, свої громади та власну родину.

Водночас, наголосила Марина Хонда, Центр ветеранського розвитку – це не тільки місце для навчання та перекваліфікації.

Тут ветерани зможуть зустрічатися, спілкуватися та підтримувати один одного, обмінюватися досвідом та ідеями, створювати нові проєкти та розвивати свої бізнеси.

Домовилися, що перша група буде сформована з киян”, – додала чиновниця.

Читайте також: Український ветеранський фонд проводить конкурс для ветеранів-підприємців: можна отримати до 3 млн гривень

Нагадаємо, Kyiv School of Economics пропонує гранти на безкоштовне навчання для ветеранів.

Великий Київ у Google News

підписатися