Підтримка учасників бойових дій: Київ розробляє нову концепцію реінтеграції

Автор: Марія Супрун
14:59 14.09.2022

У КМДА обговорили проект Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій, яка враховує наявні соціальні пільги та гарантії для ветеранів бойових дій і пропонує нові механізми реінтеграції та підтримки захисників і захисниць України.

Підтримка учасників бойових дій: Київ розробляє нову концепцію реінтеграції

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, близько 100 тисяч киян сьогодні захищає Україну зі зброєю в руках, а після перемоги ці люди потребуватимуть реінтеграції до мирного життя.

За кожним із учасників цієї війни є родина, діти, батьки, яким також буде потрібна соціальна підтримка. Створювати систему реінтеграції ветеранів потрібно вже зараз. У Міністерстві у справах ветеранів над цим питанням працює окрема робоча група. Київ іде паралельно з державною політикою, і сьогодні ми презентували Концепцію реінтеграції та підтримки учасників бойових дій“, – зазначила Хонда.

Концепція охоплює широкий спектр напрямів: медицина, освіта, соціальна підтримка і реабілітація, психологічна та матеріальна допомога.

Хонда додала, що Концепцію розробляв Київський міський центр допомоги учасникам АТО, тобто люди, які знають проблему зсередини. Проект враховує вже діючі додаткові соціальні пільги та гарантії від міста і пропонує нові механізми підтримки та реінтеграції ветеранів і членів їхніх родин, членів родин загиблих.

Концепція представлена профільним структурам для ознайомлення та доповнення. Після доопрацювання, її винесуть на розгляд Київради. Після схвалення Концепція стане основою для нової міської цільової програми.

Нагадаємо, на ветеранський бізнес надаватимуть до 1 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися