Столичним породіллям до вподоби бебі-бокси! З 2018 року лише 62 киянки відмовилися від “Пакунку малюка“

Автор: Злата Колос
17:47 02.02

Столичні пологодопоміжні заклади з 2018 року видали породіллям 43 051 “Пакунок малюка“. Відмовилися від бебі-боксів лише 62 киянки.

Столичним породіллям до вподоби бебі-бокси! З 2018 року лише 62 киянки відмовилися від “Пакунку малюка“

Про це “Великому Києву“ повідомили у КМДА.

Також, директор “Київського міського пологового будинку № 3“ Назарій Гичка повідомив, що після затримки з розподіленням бебі-боксів, 25 січня 2021 року у пологовий будинок вже поступило 300 “Пакунків малюка“.

Нагадаємо, багатостраждальний “пакунок малюка”, який у 2018 році запровадила ще минула влада та скасувала у 2020 році нинішня, нарешті повернули родинам новонароджених.

Однак, у 2020 році частина батьків не змогли отримати а ні “Пакунки малюка“, а ні гроші адже бебі-бокси у пологових будинках закінчилися, а рішення про грошову допомогу Уряду Дениса Шмигаля ще не вступило у дію.

Якщо у медзакладі за місцем проживання немає бебі-боксів, їх можна отримати в органах соціального захисту протягом 30 календарних днів після народження дитини.

До складу бебі-боксу входять 90 предметів для немовлят, серед них: дитячі серветки, пелюшки гігієнічні, присипка, масло, крем, силіконова соска, пустушка, фітозбори для ванночок, пляшечка дитяча, підгузки, ковдра, навчальні матеріали, одяг, термометр.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...