Столичні лікарні перевіряють на предмет протипожежної безпеки, – Кличко

15:25 05.02

Рятувальники постійно перевіряють комунальні медзаклади Києва на дотримання правил протипожежної безпеки.

Столичні лікарні перевіряють на предмет протипожежної безпеки, – Кличко

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

Він також висловив співчуття рідним та близьким загиблих під час пожежі у Запорізькій обласній інфекційній лікарні.

Столичні рятувальники постійно перевіряють комунальні лікарні столиці на дотримання правил протипожежної безпеки. Всі відремонтовані відділення ми оснащуємо сучасними індикаторами задимлення та системами гасіння. І ми продовжимо встановлювати такі системи в усіх медзакладах міста”, – уточнив Віталій Кличко.

За його словами, у Києві налічується 145 комунальних лікарень, і для кожної існує чіткий графік перевірки. Усі ці заклади співробітники ДСНС можуть перевірити також і позапланово, якщо будуть звернення від громадян чи контролюючих органів.

Перевіряють у медзакладах, зокрема, як працює обладнання. Особливу увагу приділяють відділенням, де ліжка обладнані подачею кисню. Також перевіряють наявність вогнегасників. Відпрацьовують і дії персоналу лікарень у випадку надзвичайної ситуації”, – підкреслив мер столиці.

 

Нагадаємо, 4 лютого в обласній інфекційній лікарні Запоріжжя спалахнула пожежа, яка забрала життя 4 людей, серед них лікарка 1994-го року народження та троє хворих, які перебували на штучній вентиляції легень. Ще двоє пацієнтів отримали опіки та отруєння продуктами горіння. 

До речі, це вже друга масштабна пожежа в Україні за останні два тижні. Перед цим 21 січня горів будинок для літніх людей у Харкові – тоді  загинули 15 осіб.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...