Страшна пожежа в будинку для літніх людей: 15 загиблих, скликають засідання Уряду

17:23 21.01

Страшна трагедія сталася сьогодні у Харкові. Через пожежу в будинку для літніх людей є загиблі та потерпілі. За попередніми даними, на момент початку пожежі в будинку перебувало 33 літні людини. Наразі вже відомо про 15 загиблих і 5 постраждалих.

Страшна пожежа в будинку для літніх людей: 15 загиблих, скликають засідання Уряду

Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну негайно розібратися в ситуації. Терміново створити Державну комісію під головуванням міністра розвитку громад та територій для з’ясування причин цієї трагедії та напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям у майбутньому.

Міністру внутрішніх справ – доручено відкрити та взяти під особистий контроль відповідну кримінальну справу і в якнайшвидші терміни з’ясувати причини трагедії та хто в ній винен.

У свою чергу, як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, через страшну пожежу в будинку для літніх людей у Харкові вже скликають позачергове засідання Уряду. Буде створено Державну комісію, яка займеться з’ясуванням причин трагедії.

За інформацією ДСНС, пожежа сталася на вулиці Нижня Гиївська, 150-Б у двоповерховому будинку, попередньо, переобладнаному під будинок для літніх людей.

“На місці пожежі виявлено тіла 15 людей. 9 осіб врятовано, з яких 5 – госпіталізовано до лікарень”, — йдеться у повідомленні.

Як розповів Суспільному директор обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага, жодних офіційних установ для літніх людей, зареєстрованих за цією адресою, немає

“Ми не розуміємо, хто і з якою метою зібрав цих людей в одному місці. Такої установи, яка за цією адресою обліковується, в жодному реєстрі Харківської області, не існує. Ми не розуміємо, що це. Немає такого закладу взагалі: ні приватного, ні державного, ні комунального”, — сказав Шпарага.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...