Степанов за три дні кардинально змінив думку про ефективність “карантину вихідного дня”

14:21 03.12.2020

Не пройшло і трьох днів, а міністр охорони здоров’я Максим Степанов кардинально змінив свою думку про ефективність “карантину вихідного дня” з негативної на позитивну.

Степанов за три дні кардинально змінив думку про ефективність “карантину вихідного дня”

Наприклад, ще три дні назад, 30 листопада, він визнав в ефірі телеканалу “Україна 24”, що  того ефекту, на який розраховували при введенні “карантину вихідного дня”, не досягли, тому що українці не дотримувалися карантину в повному обсязі.

Сьогодні він висловив абсолютно протилежну думку, заявивши, що  “карантин вихідного дня” дозволив зменшити не лише динаміку поширення коронавірусу, але і кількість хворих.

Що так вплинуло на думку очільника МОЗу – сподіваємось, стане відомо згодом.

Читайте також: Нумо з дому. Міністр Ткаченко закликає розважитись на вихідних

Нагадаємо, “карантин” вихідного дня діяв з 14 по 30 листопада. Далі Україну очікує жорсткий локдаун. Правда, поки но не відомо коли – у грудні чи січні. Напередодні Шмигаль розповів, яку підтримку готує уряд для українців у разі введення жорстких обмежень. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов говорив, що медична система “ляже”, коли буде понад 30 тисяч хворих на добу, а у “Слузі народу” напередодні озвучили новий орієнтир для локдауну.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...