Стартує флешмоб “УкраїнціЧинитимутьОпір”: Антоненко-Riffmaster вже показав кулак Путіну

Автор: Любава Лисичкіна
21:04 04.12.2021

О 21 годині розмістіть своє фото з хештегами #УкраїнціЧинитимутьОпір #UkrainiansWillResist #Putin #Biden і текстом українською і англійською наведеним нижче.

Стартує флешмоб “УкраїнціЧинитимутьОпір”: Антоненко-Riffmaster вже показав кулак Путіну Фото: Facebook А.Антоненко
Як відомо, найближчими днями відбудуться переговори президентів США І РФ Джо Байдена і Володимира Путіна. Наразі чимало експертів, активістів та ЗМІ стурбовані тим, що Путін в ультимативній формі вимагатиме здачі України, інакше погрожуватиме війною. 
 
Активісти у соцмережах закликали долучитися до флешмобу та продемонструвати Путіну і світу, що українці не торгуватимуть суверенітетом.   
 
До  тегу “УкраїнціЧинитимутьОпір” та красномовного жесту рукою  слід додати  текст: 
 
“Ніхто не змусить українців прийняти ультиматум Кремля. «Миру» на умовах Росії все одно не буде – навіть якщо Захід домовиться з Путіним, а влада Зеленського капітулює – #УкраїнціЧинитимутьОпір російським окупантам! Путін, ласкаво просимо в пекло!
 
Nobody can force Ukrainians to accept Putin’s ultimatum. There will not be any “peace” on Russia’s conditions. Even if West will make a deal with Putin over Ukraine and Zelensky will capitulate, #UkrainiansWillResist Russian occupiers. Welcome to hell, Mr Putin!”
 
Нагадаємо, Порошенко заявив, що  надання Росії гарантій про нерозширення НАТО означатиме кінець Альянсу.  Крім цього він вважає, що для того щоб зупинити Путіна, ми маємо підняти ціну, яку він заплатить за вторгнення в Україну.
 
Раніше Порошенко дав поради Зеленському, як консолідувати суспільство перед ймовірним вторгненням російських військ.

Великий Київ у Google News

підписатися