Щоб зупинити Путіна, ми маємо підняти ціну, яку він заплатить за вторгнення в Україну – Порошенко

Автор: Марія Супрун
13:09 28.11.2021

Для того, щоб зупинити Путіна, ми маємо різко підняти ціну, яку він заплатить за вторгнення в Україну.

Щоб зупинити Путіна, ми маємо підняти ціну, яку він заплатить за вторгнення в Україну – Порошенко

За його словами, під час зустрічі у Галіфаксі були присутні 8 чотиризіркових генералів збройних сил США, тому він скористався можливістю закликати союзників якомога швидше надати Україні озброєння.

Для того, щоб зупинити Путіна, ми маємо різко підняти ціну, яку він заплатить за вторгнення в Україну. На жаль, поки що я вимушений констатувати, що українська влада діє неефективно. Я це кажу не для того, щоб критикувати. Навпаки: зараз час, коли українське суспільство має перед загрозою вторгнення Путіна об’єднатися. І я готовий увесь свій досвід, усі свої зв’язки терміново задіяти для того, щоб підвищити ціну для Путіна, якщо він нападе“, – зазначив Порошенко.

Лідер “ЄС” додав, що Україна має отримати із США починаючи від контрбатарейних станцій для підвищення ефективності дій української артилерії і завершуючи станціями радіоелектронної боротьби. Починаючи від зенітних ракет Patriot і завершуючи сучасним летальним оборонним озброєнням, якого конче потребують українські Збройні Сили. 

Нагадаємо, раніше Порошенко дав поради Зеленському, як консолідувати суспільство перед ймовірним вторгненням російських військ.

Великий Київ у Google News

підписатися