Старі бібліотеки у Голосієві і Дарниці перетворюють на культурні простори

15:28 28.09

У столиці почали оновлювати ще дві старі бібліотеки. Після ремонту будівель їхні приміщення перетворять на сучасні культурно-комунікативні простори.

Як повідомляє Департамент культури КМДА, мова йде про Бібліотеку 15 для дітей ЦБС Голосіївського району м. Києва (вул. Набережно-Корчуватська, 92) та бібліотеку для дітей на вул. Вересневій, 9 (Дарницький район).

Наразі у цих бібліотеках розпочато ремонтні роботи. У департаменті обіцяють, що будуть тримати у курсі про хід ремонту.

Сповідаємось, найближчим часом ми матимемо у нашій столиці на два сучасних культурно-комунікативні простори більше” – говориться у повідомленні.

Читайте також: 8 київських бібліотек, що зачарують вас

загрузка...

Нагадаємо, на Нивках таке перетворення старої бібліотеки на вулиці Данила Щербаківського, 51в в новий культурний простір вже майже завершилось – незабаром мешканці району зможуть навідатись на нову локацію.

Як повідомлялось, у Києві з 2017 року почали модернізувати застарілі бібліотеки і створювати у них сучасні простори, що мають стати культурними центрами, центрами дозвілля та самоосвіти. На сьогодні учасниками міської програми «БібліоHUB» вже стали 8 бібліотек у 7 районах Києва – ШевченківськийДніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільский, Голосіївський і Дарницький.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...