Новий бібліохаб на Нивках майже готовий – як він виглядає

11:04 20.09

У Шевченківському районі готують до відкриття сучасний бібліохаб, який створюють у приміщенні старої бібліотеки на вулиці Данила Щербаківського, 51в. Відвідати його можна буде вже найближчим часом.

Новий бібліохаб на Нивках майже готовий – як він виглядає

Про це повідомляє пресслужба Шевченківської райдержадміністрації.

Днями голова району Олег Гаряга разом з директором Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діаною Поповою навідались до нового бібліотечного простору.

За словами Гаряги, бібліохаб має свою родзинку, але обіцяв розповісти про неї пізніше, а поки що завдяки фото можемо підгледіти, як помолоділо і осучаснилось приміщення.

Читайте також: Непотрібним книжкам можна подарувати друге життя. Новий проєкт у Києві

загрузка...

Як повідомлялось, будівлю бібліотеки звели у 1981 році, з того часу там не було капітального ремонту. Після капремонту будівля буде повністю оновлена. Коли роботи будуть завершені, тут відкриються гуртки та просвітницькі проєкти, для яких уже придбали 3D-принтер, VR-окуляри, інтерактивну дошку та навіть телескоп. В оновленому приміщенні планується проводити покази документального кіно.

Нагадаємо, у Києві з 2017 року почали модернізувати застарілі бібліотеки і створювати у них сучасні простори, що мають стати культурними центрами, центрами дозвілля та самоосвіти. На сьогодні учасниками міської програми «БібліоHUB» вже стали 8 бібліотек у 7 районах Києва – Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільский, Голосіївський і Дарницький.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...