Стало відомо, чи встановлять у Києві головну ялинку країни

Автор: Марина Максенко
22:55 21.10.2023

Щороку головну ялинку країни встановлюють у столиці. З початком повномасштабної війни київська влада вирішила не змінювати традицій і в 2022 році також встановила “ялинку незламності” у Києві

Стало відомо, чи встановлять у Києві головну ялинку країни
оренда квартири Київ

Голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко розповів в інтерв’ю “ТСН” про те, чи планує влада встановлювати у столиці у 2023 році головну ялинку країни.

Він зазначив, що “традиції потрібно берегти”, проте до вирішення подібних питань необхідно підходити з “холодною головою”.

“Багато років на Софійській площі стоїть новорічна ялинка. Минулого року вона теж була. Незважаючи на все – війну, обстріли, відключення світла. Традиції треба берегти”, — заявив Сергій Попко.

Однак підходити до цього питання слід дуже виважено, оскільки можуть виникнути різні форс-мажори. Питання про встановлення головної ялинки країни в Києві вирішуватиметься на рівні влади, проте голова Київської міської військової адміністрації зазначив, що на його особисту думку ялинка має стояти.

“Звичайно, якщо не буде форс-мажорів і нових обставин, то, на мою думку, ялинка має стояти . Але до будь-яких рішень потрібно завжди підходити з холодною головою. Тому давайте дочекаємося з чим ми підійдемо до зими”, — наголосив Сергій Попко.

Великий Київ у Google News

підписатися