Справи Майдану: розслідування стосовно колишнього міністра МВС – буде

12:23 15.12.2020

Суд надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно колишнього Міністра внутрішніх справ України Захарченка та низки оточуючих посадовців.

Справи Майдану: розслідування стосовно колишнього міністра МВС – буде

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Так, Печерський районний суд задовольнив клопотання ДБР, надавши  дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно колишнього Міністра внутрішніх справ України.

Таке рішення суду надає право стороні обвинувачення провести досудове розслідування навіть за відсутності підозрюваного, який, до речі, переховується від органів слідства та суду.

Зазначається, що таке розслідування проведуть стосовно колишніх Президента України, Міністра внутрішніх справ України та його заступника, Голови Служби безпеки України та його першого заступника, командувача внутрішніх військ МВС України та інших високопосадовців.

Їх підозрюють, до слова, в організації злочинного угруповання, незаконному перешкоджанню проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій.

Крім того, злочинці підозрюються у перевищенні службових повноважень, що призвело до настання тяжких наслідків, умисних вбивств та замахів на умисні вбивства, умисного завдання тяжких тілесних ушкоджень, а також терористичного акту.

А тим часом Вища рада правосуддя одноголосно призначила суддю Віктора Кицюка, який незаконно засуджував активістів Майдану, довічним суддею Печерського районного суду Києва. 

Читайте також: 7 років тому на Майдані пролилася перша кров 

Великий Київ у Google News

підписатися