Суддю “Майдану” Кицюка призначено довічним суддею Печерського суду

16:18 03.12.2020

Вища рада правосуддя одноголосно призначила суддю Віктора Кицюка, який незаконно засуджував активістів Майдану, довічним суддею Печерського районного суду Києва. Свої дії ВРП виправдовує кадровим голодом у судовій системі, хоча нестача кадрів штучно створюється самою Радою.

Суддю “Майдану” Кицюка призначено довічним суддею Печерського суду

Про це повідомив правозахисник Роман Маселко. 

Зазначається, що лише тиждень тому Кицюку винесли виправдовувальний вирок за незаконні арешти учасників Автомайдану під час Революції Гідності.

У 2017 ця ж ВРП відмовилась його призначити — бо очевидно недоброчесний. Через три роки ВРП вже не виявила жодних фактів, що свідчать про недоброчесність Кицюка та, що його призначення негативно вплине на авторитет правосуддя та суспільну довіру”, — написав Маселко у Facebook.

До слова, суддя Віктор Кицюк – надзвичайно цікавий персонаж. У часи Майдану він переслідував активістів за поїздку до Межигір’я, за що йому пред’явили обвинувачення у винесенні свідомо неправосудних рішень.

Його повноваження закінчились ще у 2014, а у 2017 його остаточно мали звільнити. Втім, відтоді він обіймає посаду судді та регулярно отримує заробітну плату. Нині ж символ “кривосуддя”, як нарекла Кицюка громадськість, став довічним суддею Печерського суду, що свідчить про провал судової реформи в Україні та “ренесанс” режиму Януковича.

Нагадаємо, що 16 листопада Київський апеляційний суд скасував рішення про заочний арешт експрезидента-втікача Віктора Януковича у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року.

Читайте також: Справи Майдану: 86 проваджень вже в судах, а 60 – ще розслідуються 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...