Справа Шеремета: суд відмовив захисту Андрія Антоненка

Автор: Любава Лисичкіна
19:16 10.02

Апеляційний суд м. Києва залишив під вартою ветерана і співака Андрія Антоненка, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Справа Шеремета: суд відмовив захисту Андрія Антоненка Фото: Facebook Марії Іонової
 Про це написала у Facebook народна депутатка від фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова.
 
 За словами депутатки, влада прагне приховати справжніх замовників та виконавців вбивства, запроторивши за ґрати невинуватих людей.
“Слідчі органи та суд злагоджено працюють на захист версії МВС, нехтуючи не тільки презумпцією невинуватості, а й нормами здорового глузду.Сьогодні суд остаточно втратив функції органу правосуддя і перетворився на елемент каральної машини. Вже зрозуміло, що домогтися справедливості в українському суді щодо Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь правовими засобами неможливо”, – написала Іонова. 
Відомо, Шевченківський райсуд Києва продовжив до 2 квітня включно дію запобіжних заходів Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко, а також строк дії обов’язків для третьої обвинуваченої Яни Дугарь.
 
Нагадаємо, що 12 грудня минув рік, як  ветерана АТО Андрія Антоненка звинуватили в убивстві Павла Шеремета. Журналіст загинув 20 липня 2016 року в Києві. Про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета стало відомо торік на початку грудня. Підозри були пред’явлені медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтерці Юлії Кузьменко та музиканту Андрію Антоненку. 

Раніше з підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко зняли електронний засіб контролю.

У грудні Апеляційний суд Києва відмовився відпустити на поруки підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета  Андрія Антоненка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...