Справа Шеремета: суд відмовився відпустити Антоненка на поруки (ФОТО)

16:05 07.12.2020

Апеляційний суд Києва відмовився відпустити на поруки підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка (“Ріффмастера”), який вже рік знаходиться за гратами.

Справа Шеремета: суд відмовився відпустити Антоненка на поруки (ФОТО)

Про це повідомляє кореспондент “Великого Києва”, що вів трансляцію із зали суду.

Про свою готовність взяти Антоненка на поруки повідомили близько двадцяти осіб. Апеляційний суд Києва не задовольнив клопотання захисту щодо зміни йому запобіжного заходу, тому Антоненко залишається під вартою до 19 грудня.

“Суд ухвалив клопотання захисника Кругового про зміну запобіжного заходу Антоненку залишити без задоволення”, – сказала суддя.

Напередодні закінчення цього терміну, в Шевченківському райсуді Києва відбудеться засідання з метою обрання нового запобіжного заходу для Антоненко.

Додамо, ті, хто сьогодні прийшли підтримати підозрюваного у вбивстві Шеремета, були обурені таким рішенням суду. Під судом триває акція #FreeRiff, учасники якої вимагають звільнити музиканта з-під варти. Активісти зазначають, що слідство досі не надало переконливих доказів причетності підозрюваних.

 

Читайте також: “Поліція/насправді”. Виставка проти фальсифікацій у справі Шеремета (ФОТО)

12 грудня минає рік, як Ріффмастера звинуватили в убивстві Павла Шеремета. Журналіст загинув 20 липня 2016 року в Києві. Про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета стало відомо торік на початку грудня. Підозри були пред’явлені медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтерці Юлії Кузьменко та музиканту Андрію Антоненку. 

Нагадаємо, раніше з підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко зняли електронний засіб контролю.

Великий Київ у Google News

підписатися