Справа Шеремета: Шевченківський суд залишив Антоненка під вартою на два місяці

Автор: Любава Лисичкіна
21:32 02.02

Шевченківський райсуд Києва продовжив до 2 квітня включно дію запобіжних заходів Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко, а також строк дії обов’язків для третьої обвинуваченої Яни Дугарь.

Справа Шеремета: Шевченківський суд залишив Антоненка під вартою на два місяці

Про це повідомили  під час прямої трансляції на одному з телеканалів. 

Попри те, що сторона захисту  заявила, що у суду немає жодної підстави, щоб залишати Андрія Антоненка під вартою,  суддя оголосила  про продовження  йому строку дії запобіжного заходу. Відтак, Антоненко продовжать тримати під вартою  по 2 квітня 2021 року включно.

 Також,  для Юлії Кузьменко продовжено дію запобіжного заходу  у вигляді цілодобового домашнього арешту. Вона має бути ізольована до 2 квітня включно.   

Адвокати обвинувачених  повідомили, що наступне засідання по справі відбудеться 9 лютого.   

Нагадаємо, що 12 грудня минув рік, як  ветерана АТО Андрія Антоненка звинуватили в убивстві Павла Шеремета. Журналіст загинув 20 липня 2016 року в Києві. Про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета стало відомо торік на початку грудня. Підозри були пред’явлені медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтерці Юлії Кузьменко та музиканту Андрію Антоненку. 

Нагадаємо, раніше з підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко зняли електронний засіб контролю.

У грудні Апеляційний суд Києва відмовився відпустити на поруки підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета  Андрія Антоненка. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...