Співробітники Служби безпеки ПриватБанку “ополчилися” на свого шефа і створили профспілку: причина

Автор: Тетяна Сененко
19:44 27.01

Співробітники Служби безпеки “ПриватБанку” створили профспілку. через те, що підозрюють свого керівника Сергія Болотіна у корупції.

Співробітники Служби безпеки ПриватБанку “ополчилися” на свого шефа і створили профспілку: причина

Про це йдеться Telegram-канал профспілки.

Причиною об’єднання працівників у громадську організацію, за їх твердженням, є корупція з боку керівника Служби безпеки Сергія Болотіна та відсутність заходів реагування з боку вищого керівництва “ПриватБанку”, зокрема голови правління Герхарда Бьоша та Шерон Іскі.

Читайте також: Справа ПриватБанку: Суркіси програли суд у Лондоні проти Порошенка і Гонтарєвої

Профспілки повідомляють, що мають укладання аудиту за взаємодією керівника Служби безпеки з охоронними компаніями від 2020 року, за результатами якого було виявлено численні порушення тендерних процедур, перевищення повноважень під час укладання договорів, укладання договорів на надання охоронних послуг за завищеними цінами.

Також, за їхніми даними, до націоналізації “ПриватБанку” витрати на охоронні послуги фінансової установи становили 90 млн грн, після націоналізації та призначення на посаду Болотіна сума видатків зросла до 400 млн грн.

Читайте також: Коломойський загримів під санкції США

“Керівник Служби безпеки Болотін Сергій Геннадійович у 2018 року всупереч укладенню тендерного комітету перевищив свої повноваження та уклав договори з ТОВ “Олімп Безпека Сервіс” на надання послуг протипожежної сигналізації, цінові пропозиції якої були набагато вищими за інших учасників конкурсу”, – йдеться у зверненні співробітників.

Загалом же профспілка стверджує про наявність 15 епізодів подібних корупційних порушень.

Нагадаємо, раніше Вищий антикорупційний суд заочно арештував колишнього голову правління “ПриватБанку” Олександра Дубілета. Його підозрюють у причетності до розтрати понад 8 млрд грн банку.

 

Великий Київ у Google News

підписатися