Сором. Влада заборгувала армії понад мільярд гривень, а лікарям – більше 300 мільйонів

Автор: Любава Лисичкіна
15:30 25.09

Бюджетна політика «Слуг народу» базується аж ніяк не на інтересах людей.

Сором. Влада заборгувала армії понад мільярд гривень, а лікарям – більше 300 мільйонів
Як заявив п’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко,  з 2019 року влада  не підвищувала грошове забезпечення, а  сьогодні не виплачують навіть те, що нараховують.
 
За словами політика, не виплачують на оздоровлення. Вже три місяці  є заборгованість з компенсації за найм житла. Зупинені будівництва гуртожитків. Крім цього, 330 мільйонів гривень влада заборгувала лікарям, які мають виходити на передову, для того щоб боронити українців і їх життя від ковіду.
 
“Ми вимагаємо захистити людей! Забезпечте зростання. Зробіть так, щоб люди відчули зростання ВВП на власній кишені. Це те, що сьогодні потребує в першу чергу український народ, і ми знаємо, як це зробити”, –  наполягає Порошенко.
 
Політик нагадав, що «Європейська Солідарність» пропонує за рахунок коштів МВФ виплатити у листопаді 13-ту пенсію, збільшити фінансування субсидій, погасити борги військовим, погасити борги медикам та захисти їх від ковіду, а також підтримати громади.
 
Відомо, що Петро Порошенко розкритикував бюджетну політику монобільшості – працюють на свої конверти, а не на інтереси людей.
 

Великий Київ у Google News

підписатися