Сьомий рік війни. Під Києвом роблять новорічні кульки з логотипом армії РФ (ВІДЕО)

21:27 04.12.2020

Керівництво Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас певно забуло, що в Україні вже сьомий рік йде війна з Росією, тож напередодні новорічних свят вирішили змайструвати партію новорічних кульок із логотипом армії-агресора. Армії, що згубила життя тисячі наших громадян та продовжує вбивати українських військовослужбовців на сході України.

Сьомий рік війни. Під Києвом роблять новорічні кульки з логотипом армії РФ (ВІДЕО)
Світлодіодне освітлення

Відео опублікував екскурсовод Сергій Савченко на своїй сторінці у Facebook.

Автор відео запитав, чи можна взагалі виготовляти такі “прикраси”, на що працівники фабрики відповіли йому, що фото та відеозйомка у них не дозволяється. 

 

У коментарях до допису небайдужі громадяни поцікавились, з якою метою виготовляють такий специфічний товар: на експорт, чи для внутрішнього користувача. 

Ось що відповіли організатори виробництва:

Втім, більш розгорнутої відповіді від представників фабрики отримати поки не довелось. 

Користувачі мережі почали будувати здогадки, як виправдовуватиметься керівництво фабрики після суспільного розголосу такого інциденту. 

А тим часом контррозвідка Служби безпеки України викрила двох громадян, які збирались вступити до лав Нацгвардії України, але приховали наявність російського громадянства. Один з них колишній співробітник МВС, інший – уродженець Росії.

Читайте також: Під посольством РФ у Києві встановили 33 залізні хрести

Великий Київ у Google News

підписатися