Під посольством РФ у Києві встановили 33 залізні хрести

18:37 28.11.2020

Сьогодні, 28 листопада, біля посольства Російської Федерації у Києві, націоналісти влаштували акцію до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Під посольством РФ у Києві встановили 33 залізні хрести
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє видання “УНІАН”.

Активісти прийшли до посольства, аби нагадати, що саме влада СРСР, правонаступницею якої вважає себе РФ, влаштувала в Україні геноцид.

Сталін вважав селянство основою національного руху, тож вирішив придушити будь-яку можливість повстання проти радянської влади.

Учасники акції розгорнули банер з написом: “Вбивали тоді. Вбивають зараз”, “Десять мільйонів на вашій совісті” і “Пам’ятаємо, хто наші вороги”.

Окрім того, активісти встановили 33 хрести, які символізують 1933 рік. Під кожним хрестом запалили лампадки в пам’ять про жертв геноциду українського народу. 

Наприкінці акції учасники запалили піротехніку та вимагали від РФ компенсації усім постраждалим від кривавого режиму народам: українцям, татарам, інгушам, білорусам та ін.

Нагадаємо, що За традицією, в четверту суботу листопада українці всього світу об’єднуються, вшановуючи заморених голодом співвітчизників за часи правління радянської влади.

Читайте також: Голодомор. За ким горить твоя свіча? 

Великий Київ у Google News

підписатися