Солісти оперних театрів світу виступлять на гала-вечорі Чайковського у Києві

15:50 20.09

20 вересня о 19:00 Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва презентує концерт артистів балету у гала-вечорі Чайковського. Вишукану атмосферу та надзвичайну естетичну насолоду глядачам даруватимуть номери із кращих постановок театру – «Лускунчик», «Лебедине озеро» та «Спляча красуня».

Солісти оперних театрів світу виступлять на гала-вечорі Чайковського у Києві

 Про це повідомляє прес-центр Київської міської державної адміністрації.

Особливістю вечора стануть виступи запрошених солістів провідних оперних театрів світу (Metropolitan Opera, Teatro alla Scala, Opéra national de Paris, Teatro la Monnaie, Covent Garden), переможців престижних конкурсів «Operalia» та «BBC Cardiff Singer of the World».

Із програмою вечору Чайковського, повним постановним складом та солістами, що беруть участь у концерті, можна ознайомитись за посиланням.

У КМДА зазначають, що це перші кроки мистецьких заходів після заборон, встановлених через всесвітню пандемію COVID-19. Для театрального мистецтва це особливо важливо, оскільки його не можна ні записати, ні відтворити дистанційно. Театр потребує безпосередньої залученості як глядачів, так і акторської трупи – без цього магії не буде. Саме тому гаслом відкриття 39-го сезону Київської опери став хештег #почуй_справжнє, який наголошує на важливості сприймати мистецтво у звичній та затишній театральній залі.

Директор-художній керівник театру Петро Качанов каже, що захід повністю відповідає карантинним вимогам:

загрузка...

Пандемія COVID-19 стала справжнім викликом не лише для Київського академічного театру опери і балету, а й для цілої сфери культури. Утім, ми адаптуємось до нових умов: коригуємо репертуар задля залучення меншої кількості учасників, забезпечуємо дистанцію при розсадці глядачів у залі.”

За словами Качанова, враховуючи сучасні вимоги, театр не стоїть на місці та постійно вигадує щось цікаве:
«Ми знаходимо нові формати для спілкування з глядачами, як-от концерти з балкону театру та проєкт «Якщо ти не йдеш у театр – театр приходить до тебе». Ми віримо в те, що все буде добре, і саме з такою вірою відкриваємо наш 39-й театральний сезон», – додав директор.

Читайте також: Киян зустріне оновлений Театр оперети – зараз там розруха (ФОТО)

Нагадаємо, Театр ляльок відкрив сезон на новій літній сцені.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...